Vyberte stranu

Zbavte sa bolesti chrbta s podporným tehotenským pásom MENO PRODUKTU

Tehotenský pás MENO PRODUKTU ™ vám poskytne okamžitú pomoc a úľavu od bolesti vďaka podpere v oblasti bedier a podbruška.

Podporí správne držanie tela: Pomáha udržať chrbticu a udržať bruško vo zvislej polohe, čím výrazne zmierňuje tlak na chrbticu spôsobený rastúcim bruškom.

Zmierňuje bolesť: Skoncujte s nepríjemnou bolesťou bedrového či panvového pôvodu, minimalizujte namáhanie chrbtice a uľavte od tlaku na dolnú časť chrbta a brucha. Počas celého tehotenstva.

Prevencia vzniku strií: Kožné strie berie väčšina žien v tehotenstve ako nevyhnutné zlo a následok zvýšeného tlaku na pokožku v oblasti bruška a podbruška. Eliminujte toto riziko s tehotenským pásom.

Ľahko sa oblieka: V tehotenstve nie je nič horšie, ako nepraktické oblečenie a zdĺhavé obliekanie sa. Presne na to sme mysleli pri dizajne tehotenského pásu MOMMA CARE ™, ktorý si omotáte za pár sekúnd.

Fully adjustable: accommodate abdominal growth throughout pregnancy! NEW reinforced hooks and loops fabric fasteners!

Dostupný vo veľkostiach: S-XXL.

Pre všetky ženy, ktoré počas tehotenstva trpia bolesťami dolnej časti chrbta

Tehotenstvo je obdobím, kedy nastávajú v tele ženy viaceré vážne zmeny. Lono sa rozširuje, niektoré vnútorné orgány sa mierne posunú, aby uvoľnili miesto pre rastúci plod, rovnako tak dochádza k zmenám panvových kĺbov, zvyšuje sa aj hmotnosť. Výsledkom týchto zmien bývajú bolesti a tlaky v dolnej časti chrbta a panvy.

Najčastejšie sa ženy počas tehotenstva stretávajú s bolesťami v oblasti panvy a s problémami s kĺbmi okolo pubických kostí. Podľa prieskumov trpia bolesťami chrbta a panvového pletenca viac, ako dve tretiny žien, najčastejšie v druhom trimestri. Bolesť môže byť tupá aj ostrá a veľmi často sa objavuje na prednej časti bedra a pod bruchom.

Nosenie brušného pásu MOMMA CARE ™ môže výrazne pomôcť pri podráždení dolnej časti chrbta a zároveň na stabilitu kĺbov v panvovej oblasti. Pomáha tiež na rozloženie váhy dieťaťa na chrbát a brucho v neskorších fázach tehotenstva a k zmierneniu tlaku na väzivo v oblasti chrbta a brucha. Získate tak potrebnú oporu pre všetky bežné činnosti.

Pohodlné pri státí, chodení aj cvičení

Tehotenský pás MOMMA CARE ™ je navrhnutý tak, aby zvýšil vaše pohodlie bez ohľadu na to, akú aktivitu budete vykonávať. Pás je pri oblečení umiestnený v oblasti pod bruškom a pomôže vám pri dlhšom státí, chodení a aj pri cvičení.

Aby bol pás čo najpohodlnejší na nosenie a zároveň poskytoval potrebnú oporu, vybrali sme preň špeciálny materiál, ktorý je odpružený, odolný, dostatočne flexibilný a zároveň stabilný. Tomu sme prispôsobili aj dizajn, ktorý poskytuje najlepšiu možnú ochranu.

Hoci je primárne tehotenský pás MOMMA CARE ™ určený pre podporu počas chodenia alebo státia, môžete ho používať aj pri sedení. Vtedy však odporúčame pre viac pohodlia odpojiť háčiky a slučky.

Kvalitná a priedušná látka

Tehotenský pás MOMMA CARE ™ je vyrobený z viacvrstvového laminátu so špeciálnou elastickou podšívkou. Táto tkanina tak spája priedušnosť, pohodlie, elasticitu a zároveň stabilné prevedenie.

Vďaka tomu, že ide o priedušnú látku, nemusíte sa báť, že sa pod ňou spotíte a to ani pri aktívnejšom pohybe alebo chôdzi. Je jedno, v ktorom ročnom období budete pás nosiť, vždy vám perfektne sadne a prispôsobí sa vášmu telu.

Pás môžete bez problémov nosiť aj celý deň a to bez stratu čo i len štipky komfortu. Poskytne vám potrebnú oporu pre váš chrbát aj brucho, prispôsobí sa každému tvaru a zároveň vám nespôsobí žiadny teplotný diskomfort.

Vyberte si tú správnu veľkosť

Aby ste mohli tehotenský pás MOMMA CARE ™ využiť naplno, venujte pozornosť výberu jeho správnej veľkosti. Pre správny výber potrebujete zmerať odmerať obvod brucha tam, kde budete pás nosiť.

Ide o oblasť od spodnej časti chrbta po spodnú časť brucha, ideálne v oblasti tesne pod pupkom. Nespoliehajte sa na výber podľa veľkosti vašej spodnej bielizne!

Na výber sú tieto veľkosti tehotenského pásu podľa obvodu brucha:

Veľkosť S pre obvod 85 – 104 cm
Veľkosť M pre obvod 97 až 114 cm
Veľkosť L pre obvod 107-125 cm
Veľkosť XL pre obvod 116-137 cm
Veľkosť XXL obvod brucha 131-154 cm

Pri výbere počítajte aj s tým, že v neskorších fázach tehotenstva sa môže vaše brucho zväčšiť. Odporúčame objednať aktuálnu veľkosť a minimálne ešte jednu veľkosť o stupeň vyššiu. Ak si meriate obvod pásu v prvom trimestri, objednajte si rovno aj veľkosť vyššiu o dva stupne.

Ako používať tehotenský pás MOMMA CARE™

Oblečenie a použitie tehotenského pásu MOMMA CARE ™ je záležitosťou pár minút. Najskôr vycentrujte brušnú podložku pásu presne pod brucho a pripevnite ju pomocou háčikov a slučiek s požadovanou úrovňou opory.

Potom vystrihnite háčik a pútko, ktoré je označené štítkom „Vystrihnite prúžok s háčikmi a slučkami, ktoré nepotrebujete“, aby ste udržali dĺžku, ktorá sa zhoduje s okrajom brušnej podložky. Háčik a pútko by mali zakrývať brušnú podložku, ale už nič viac. Brucho môže neskôr rásť a poloha háčikov a slučiek sa môže meniť pri výmene brušnej podložky, možno

Následne pripojte háčiky a slučky textílie chrbtovej podpery k miestu na brušnej podložke a to tak, aby ste dosiahli požadované napätie.

Na záver už len natiahnite horný popruh pásu MOMMA CARE ™ ponad brucho a pripevnite obidve steny k háčikom a slučkám na zadnej strane pásu.

Najčastejšie otázky

Akú veľkosť by som si mala zakúpiť?
Vychádza vždy z toho, aký obvod brucha nameriate. Merajte obvod spodnej časti chrbta a spodnej časti brucha v oblasti tesne pod pupkom. Podľa toho, aký obvod nameriate v centimetroch, vyberte vhodnú veľkosť pásu.

Pre obvod pásu 85 – 104 cm zvoľte veľkosť S.
Pre obvod pásu 97 až 114 cm si vyberte model M.
Pre obvod pásu 107-125 cm siahnite po veľkosti L.
Ak máte obvod 116-137 cm, vyberte si veľkosť XL.
S pásom o obvode brucha 131-154 cm je zhodná veľkosť XXL.

Môžem si kúpiť pás už pred otehotnením?
Áno, avšak oveľa lepšie je, keď tak spravíte až počas tehotenstva. Výber veľkosti je podľa obvodu pásu, ten si zmerajte až v momente, ako už budete tehotná a budete vidieť aspoň trocha bruško. Pás je samozrejme elastický, ale má svoje limity.
Je pás vhodný aj pre mamičky s veľkosťou „plus size“?
Áno, samotný materiál je vyrobený z viacvrstvového laminátu a má elastickú podšívku, takže s ním nebudú mať problémy ani mamičky s veľkosťou „plus size“. Látka je dostatočne priedušná, flexibilná a zachováva maximum pohodlia.
Je lepšie nosiť pás priamo na tele alebo na oblečení?
Niektoré ženy nosia tehotenský pás MOMMA CARE ™ priamo na tele, iné pod ním majú ešte tielko alebo tričko. Pás je vyrobený z kombinácie 40 % polyesteru a 60 % nylonu, takže by nemal spôsobiť žiadne problémy.
V akých situáciách sa odporúča pás nosiť?
Pás je určený pre podporu počas státia a bežnej chôdze, ale aj pri intenzívnejšej fyzickej aktivite, napríklad ako je beh alebo jogging. Krátkodobo ho môžete, po uvoľnení, mať aj pri sedení. Nie je však navrhnutý na nosenie počas spánku.
Je pás dostatočne pevný a zároveň aj flexibilný?
Áno, avšak treba ho nosiť správne a vybrať si adekvátnu veľkosť podľa tabuľky odporúčanej výrobcom. V takom prípade nebudete cítiť žiadny tlak a zároveň sa pás prispôsobí vašej postave a poskytne bruchu a chrbtu potrebnú oporu.
Ako je to s údržbou alebo čistením tehotenského pásu?
Aj vzhľadom na materiálové spracovanie by ste s tým nemali mať žiadny problém, pás viete umývať v teplej vode. Nedávajte ho však do práčky, mohla by sa narušiť jeho elasticita. Ideálne je prať ho alebo ho umývať v rukách.
Čo robiť v prípade, ak sa mi nebude po zakúpení pás páčiť?
Tehotenský pás MOMMA CARE ™ patrí medzi najžiadanejšie na trhu a pri jeho používaní by nemali nastať žiadne problémy, ktoré by boli dôvodom pre nespokojnosť. Ak sa to však stane, poskytujeme možnosť vrátenia peňazí do 14 dní.
Nosíte ho na holej koži? Mám ďalšiu, ktorá je tak nepríjemná na mojej koži.
Odpoveď: Tento pás je vyrobený zo 40% polyesteru, 60% nylonu a zadná časť sa môže značne roztiahnuť. Niektorým ženám pripadá nepríjemné, ak sa nosí priamo na koži, a preto ho radšej nosia na košieľke, zatiaľ čo iné ženy ho nosia priamo na holej koži.

FAQ

Which size I should buy?

For this maternity girdle we recommend you to measure the circumference of your belly (from the lower back to the bottom of your belly which is around the area where the belt will be worn) and choose a belt according to the belt sizes in the description in the lower range of your measurement in order to plan for belly growth.

S: 85-106cm belly circumference;
M: 97-117cm belly circumference;
L:  107-127cm belly circumference;
XL: 116-141cm belly circumference;
XXL: 131-157cm belly circumference.

 

The belly measurement is measured pre pregnancy or at present time of pregnancy?

Answer: Hi the measurement is measured at present time of pregnancy and because your belly will keep growing during pregnancy we suggest you to order one that is slightly bigger. BTW, this belt is also highly elastic so it will fit even your belly grows.

 

Can I sleep in this?

This belt is designed to be worn while standing, therefore we do not recommend wearing it while sleeping.

 

Plus size mommas, How is the back piece? Does it have wires? Does it bunch up in the back?

No, it doesn’t have wires. The fabric is constructed of a multi-layered laminate with an elastic lining combining breathability, elasticity and comfort.

 

Can you wear this discreetly under clothes?

Answer: You can, but we recommend you to wear clothes (napr. tielko) under it .

 

I’m debating between ordering this belt or the basic one-piece one. Which one provides better support?

Many of our customers tried both and report, that this belt felt more comfortable and relieved back pain noticably better since first day wearing it.

 

Is this good for providing support while running/walking/jogging?

Ever go for a run without a sports bra? Sounds awful, right? The same principle applies to a growing baby bump. The gentle compression of a belly band can help support the uterus and reduce discomfort from movement during physical activity.

 

Does this turn into a waist “trainer” type deal after baby?

This model is for pregnancy only. We do however have another model that can be used both as a maternity belt and post-maternity belt: https://www.linktoproduct.com

 

Question: How tight am I supposed to wear this? Is there such a thing as too tight if I can breathe and move comfortably?
Answer: You should feel enough support for your belly but not feel too much pressure upon your belly and feel uncomfortable.

 

Question: How do you wash it?
Answer: We recommend you to wash it by hand.

 

Question: What is your return policy?
Answer: Bla bla bla, standard 14 days.

 

Do you wear it on bare skin? I have another one that is so uncomfortable on my skin.
Answer: This belt is made of 40% polyester, 60% nylon and the back part can stretch considerably. Some women find it uncomfortable if worn directly on the skin and therefore prefer to wear it on a camisole while other women wear it directly on bare skin.

BRAND/PRODUCT NAME

 • Adjustable for accommodating abdominal growth throughout stages of pregnancy.
 • Reinforced Velcro for better security
 • Breathable, multi-layered fabric with elastic lining
 • Abdominal lift without unnecessary pressure
 • Three available colors
 • Comfortable abdominal pad
 • Satisfaction Guaranteed

Maska na spanie

Kategórie:
(4 recenzie zákazníkov)

49,90  29,95  s DPH

ÜBERBLICK


30 NÄCHTE PROBEZEIT


KOSTENLOSER VERSAND


EINFACHE RÜCKGABE

[ps2id id=’reviews’ target=”/]
(4 recenzie zákazníkov)
[wc_photo_reviews_shortcode comments_per_page=”10″]

Ďalšie informácie

Farba

Čierna, Telová, Biela

Veľkosť

S, M, L, XL, XXL

4 recenzie k Maska na spanie

 1. Anna

  Objednala som si ho v telovej farbe veľkosť XL, pre istotu (bola som v druhom trimestri), a sedí mi výborne a stále má vôľu na natiahnutie, keď sa bruško ešte zväčší. Látka je veľmi jemná a príjemná, pás je celkovo pohodlný a pomáha mi.

 2. Nikola

  Pás ma milo prekvapil, už po pár hodinách mi poľavila bolesť, odporúčam!

 3. Kristína

  Je to fakt záchrana. Chronickou bolesťou v boku trpím už niekoľko mesiacov a vďaka pásu sa mi neskutočne uľavilo. S chôdzou už vôbec nemám problém.

 4. Michal

  Super je to

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *